Tuesday, 16 Oct 2018

Modne i niesztampowe szarości oraz inne kolory

Niemało Polek w wielu przypadkach narzeka, że w okresie jesienno-zimowym trudno jest w punktach sprzedaży odzieżowych odnaleźć coś, co nie byłoby obronione w kolorystyce szaro-burej. Na pewno to ma duży wpływ na przeświadczenie, że szary to jeden z najentuzjastyczniej wybieranych przez Polskie panie odcieni ubrań zimowych. Być może chodzi niemniej jednak o to, że przeciętna Polka nie ma innej możliwości, jak zaopatrzyć się w ubrania w kolorze szarym? Na szczęście w tym sezonie ma obowiązek to przestać być kłopot, ponieważ w kolekcjach przedstawionych przez największe domy mody pojawiły się szarości.

Przy czym od razu naznaczyć należy, że mimo tak nieciekawego w gruncie rzeczy odcienia, kolekcje te w żadnym wypadku nie są miałkie. A to za sprawą tego, że występują na ubraniach, które mają fantastyczne kroje oraz łączą w sobie różne faktury oraz materiały. W przybywającym sezonie można ubrać się w takim razie w popielaty tweedowy kombinezon, naturalnie przewiązany w talii, żeby podkreślić kobiecą figurę, gruby wełniany popielaty sweter, z motywem obszernej kratki albo czułą szarą elegancką sukienkę. Szare są również płaszcze oraz nakrycia głowy. Jak najbardziej szarość całego stroju przełamać wolno barwnym dodatkiem, a do popielatego pasuje jakkolwiek każda inna barwa, lecz tym wspólnie projektanci postawili na monochromatyczność. Lazurowy to wedle niektórych kolor oznaczający smutek. Jakkolwiek najnowsze kolekcje, jakie projektanci przedstawili na nadchodzący, jesienno-zimowy sezon dowodzą, że barwa niebieska w żadnym wypadku nie musi być smutna, ani nostalgiczna – oto Uniqueyou kurtki skórzane damskie uniqueyou. Ani nudna. Bo okazuje się, że w nadciągających miesiącach to właśnie niebieski będzie rządził na wybiegach oraz w naszych szafach. W tym odcieniu ubierać można wszystko: koszule, spodnie, bluzki, swetry, sukienki wieczorowe i stylowe kostiumy. Bo oraz sam kolor jest uniwersalny.

Przy czym zaznaczyć tutaj wypada, że jego odcień nie ma znaczenia. Można w związku z tym zaopatrzyć się w rzeczy błękitne, chabrowe, granatowe, indygo, ultramaryna itd. Ważne jest jedynie aby cały strój był niebieski. Odstępstwo można zrobić wyłącznie dla czarnych akcesoriów, które do perfekcji komponują się z każdym odcieniem blue oraz dodają całemu strojowi elegancji i pewnej tajemniczości. Skutkiem tego w związku z tym, jeżeli ktoś nosi się z zamiarem uzupełnienia własnej garderoby o nowinki modowe, w pierwszej kolejności powinien zaopatrzyć się w coś niebieskiego. Albo sprawić, czy w szafie nie ma już czegoś zapomnianego w tym kolorze oraz sprawić, że rzecz ta w nadchodzącym czasie otrzyma oryginalne życie oraz stanie się jednym ze sztandarowych szczegółów powszedniego stroju.